Klimatizácie

Klimatizácie

Zabezpečujeme predaj, dodávku, montáž a servis klimatizácí Mitsubishi, Panasonic a iných značiek. V ponuke je široký výber modelov a farieb vnútorných jednotiek.

Akciová ponuka

Na vzorovej cenovej ponuke Vám prezentujeme kompletnú dodávku klimatizácie Mitsubishi MSZ HR 2,5kw, ako aj rozpis jednotlivých položiek materiálu a práce.
Na Klimatizácie Mitsubishi teraz ponúkame zľavu až do 20℅.
Pre konkrétnu cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať na: coseco@coseco.sk , 0905 727 281 , 0903 708 455, prípadne vyplnte kontaktný formulár.

Sme certifikovaná firma pre na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi podľa zákonov č. 286/2009 Z.z. § 6(3), č. 321/2012 Z.z. § 5(1) a, c, d, e, Certifikát nás oprávňuje vykonávať inštalácie, opravy a servis klimatizačných a chladiacich zariadení.

Inštalačný materiál ako elektrické a komunikačné káble, Cu potrubia, odvod kondenzu a plastové lišty sa účtujú podľa skutočnej spotreby, ktorá bude zapísaná v montážnom protokole. Príplatky podľa typu práce: doplnenie chladiva R32 alebo R410a - 70,-€ za 1kg, dodávka a inštalácia čerpadla odvodu kondenzu - 100,-€ , Likvidácia odpadu nie je spoplatnená. Doprava v okrese Partizánske, Topolčany, Prievidza, Bánovce nad Bebravou je zahrnutá v cene.
Vyhradzujeme si právo na zmenu cien podľa aktuálneho cenníka.