Kamery

Kamerové systémy

Zabezpečujeme predaj, dodávku, montáž a servis kamerových systémov HIKVISION, DAHUA, AVIGILON a iných značiek.

Vzorová ponuka

Na vzorovej cenovej ponuke Vám prezentujeme kompletnú dodávku kamerového systému HIKVISION (8Mpx IP dome kamery), ako aj rozpis jednotlivých položiek materiálu a práce. Koncová cena kamerového systému aj s montážou je 1550€ s DPH. Na kamerové systémy HIKVISION teraz ponúkame zľavu až do 20℅. Pre konkrétnu cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať na: coseco@coseco.sk , 0905 727 281 , 0903 708 455, prípadne vyplnte kontaktný formulár.

Sme certifikovaná firma s licencovanou činnosťou v zmysle Zákona číslo 473/2005, ktorá nás oprávňuje projektovať, montovať a servisovať zabezpečovací systém a systém na sledovanie osôb (kamerový systém).

Na zariadenia HIKVISION poskytujeme 2 ročnú záruku. Kamerový systém ponúka: možnosť online sledovania cez mobilný telefón, možnosť ochrany perimetra - prekročenie čiary, vniknutie do priestoru, strata objektu (napr. auto) - informácie sú posielané online na email/sms. Inštalačný materiál ako elektrické a komunikačné káble a plastové lišty sa účtujú podľa skutočnej spotreby. Likvidácia odpadu nie je spoplatnená. Doprava v okrese Partizánske, Topolčany, Prievidza, Bánovce nad Bebravou je zahrnutá v cene.