Zabezpečovacie systémy

Bezpečnostné, prístupové, zabezpečovacie systémy

Zabezpečujeme predaj, dodávku, montáž a servis zabezpečovacích, dochádzkových a prístupových systémov zn. PARADOX, SATEL, ENTRY, AVIGILON a iných značiek.

Vzorová ponuka

Na vzorovej cenovej ponuke Vám prezentujeme kompletnú dodávku zabezpečovacieho systému SATEL PERFEKTA, ako aj rozpis jednotlivých položiek materiálu a práce. Koncová cena zabezpečovacieho systému aj s montážou je 1200€ s DPH. Na zabezpečovacie systémy SATEL teraz ponúkame zľavu až do 20℅. Pre konkrétnu cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať na: coseco@coseco.sk , 0905 727 281 , 0903 708 455, prípadne vyplnte kontaktný formulár

Sme certifikovaná firma s licencovanou činnosťou v zmysle Zákona číslo 473/2005, ktorá nás oprávňuje projektovať, montovať a servisovať zabezpečovací systém a systém na sledovanie osôb (kamerový systém).

V prípade že stav Vášho domu neumožňuje montáž káblových rozvodov vieme Vám ponúknuť aj bezdrôtovú verziu zabezpečovacieho systému. Na zariadenia poskytujeme 2 ročnú záruku. Inštalačný materiál ako elektrické a komunikačné káble a plastové lišty sa účtujú podľa skutočnej spotreby. Likvidácia odpadu nie je spoplatnená. Doprava v okrese Partizánske, Topolčany, Prievidza, Bánovce nad Bebravou je zahrnutá v cene.